Rock'N Roll | Rock Kültürü | Rock & Metal Müzik Hakkında Herşey..
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yasanıLan biR oLay

2 posters

yasanıLan biR oLay Empty yasanıLan biR oLay

Mesaj tarafından tubi$$ C.tesi Nis. 11, 2009 2:02 am

biğün şehire uzak bir yerden bağların içinden gece eve doğru geliyordum.sonra sağ tarafımdaki ağaçaların birinin aralığından birini gördüm.
olduğum yerde kalakaldım.orayada bakamıyordum artık ama gördüğüm şey bir adamın yeri kazıyor oluşuydu.bir adam gecenin bir vakti bir bağda ne diye yeri kazar ki?

neyse bir süre sonra artık hafifçe eğilip bakmaya karar verdim ama rüzgar vardı ve ağaç dalları durmadan sallanıyordu.zaten ağaçlarda ancak 2 metreyi buluyordu küçüklerdi yani.

eğildiğimde hala orda kazmaya devam eden bir adam gördüm.hala adım atamıyordum ve biraz daha ilerlersen zaten onun yanından geçmem gerekecekti.biraz bekledim orda.adam durmadan kazıyordu.

sonra korma be ne var bunda git bakalım korkunun üzerine dedim.istemeye istemeye adama doğru yürümeye başladım.artık aramızda 10 metre kadar bir mesafe vardı.bir de ne göreyim meğer bizim adam sallanan bir ağaçmış.dallar öyle bir sallanıyor ki aynı kazma sallayan bir adam gibi
tubi$$
tubi$$
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 1152 Yaş : 31 Kayıt tarihi : 30/11/08

yasanıLan biR oLay Empty Geri: yasanıLan biR oLay

Mesaj tarafından -Adele-Daniela- C.tesi Nis. 11, 2009 2:42 am

hım.. ilqinç ama bazn böle şheylr olabilio halisülasyn qibi bişi. Bi$iyi bi varlıa benzedmeq fln banada oluodu =) p.i.saoL
-Adele-Daniela-
-Adele-Daniela-
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 298 Yaş : 31 Nerden : anqhara Kayıt tarihi : 05/04/09

- Similar topics