Rock'N Roll | Rock Kültürü | Rock & Metal Müzik Hakkında Herşey..
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konu aşk oLuncaa ßnden soruLur bnm hiKAYéM

5 posters

Konu aşk  oLuncaa ßnden soruLur bnm hiKAYéM Empty Konu aşk oLuncaa ßnden soruLur bnm hiKAYéM

Mesaj tarafından pRncees emo Çarş. Haz. 17, 2009 5:57 am

ßir çocuk vardı '' HAKAN '' hakanımm karsıımızda oturuodu.. çokk harbi çocukTu oo....eLbistanLiLar dernegi vardı sadece 8 e gidiodu... afro bazı zamanlar dışarı çıkar tam onların karsısndaa top oynardım.. belki gelir belki bnle oynaR diyé....ne oynamakmıss.. çocuk bikere oLsunn yüzüme bakmadı..ne yapsam .... acacacacac sanırım ona oLan aşkımı ßeLLi etmiş oLmaLıyımKie bnmLE woLyboL oynamak istedi....(: o an hayatımdaki en güzeL şey ooLmustu...oynadık...o anın heyecanınDan nasıL oYnandıını uNutu verdim....ama pék takmadı...[ iikide takmadı...] çok zaman geçTi sanki bana aLısmaya başLadı....koNusuyorduk..anLasıyoRduk..iLétişimimizz muhhteşemdi..birgün bana hangi TakimLisın deDi... BEŞİKTASS !!! dabe kide dedmm ....amanın biirede baktımkiee oda BEŞİKTASLı obowww ..dünyalar bnm onldu bni tanımaya çalısmak istedi sanırımkii yasımı sordu.. ozmannlar 11 yaşınyadm..söyLadm derdemezz bana neee dediiiii 11 dedmm peki sen ?? 13 dediii oda iiydi ama bana 11 çok grdüüü arkamadn en ii arkadaşımaa bu kız çok küçük OLMAZ demişş..sadece 2 yaştan ne OlucaKtykiiiiöyLe öyLE her gecem umutsuzca bekLeyiş yadaa 2 ton gözyasıYla doLdu...12 yaşma gelmiştimm okula bir stat vardı oraya gttikk 23 nisann vıdı vıdı sı için oda ordaydıı hep hepp bana bakıoduu anlamsıtım.. oda bni sevioduu ya arkaaısna bana bakarak bsyler diodu yada o siyah gözlerini bnden ayırmıoduu sanki büyülenmişcesişne bnde ona bakıodum..bakıodum..ve bakıodummm....eglence bitti vee eve dndüm ....bana umut veren o çocukk en yakın arkadaşıma AŞIK olmuss... pehhh ..... acacacacac :çıkçıkıçık:
pRncees emo
pRncees emo
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 90 Yaş : 29 Nerden : Hrßi bn nérdéiimm XxD Kayıt tarihi : 24/05/09

Konu aşk  oLuncaa ßnden soruLur bnm hiKAYéM Empty Geri: Konu aşk oLuncaa ßnden soruLur bnm hiKAYéM

Mesaj tarafından pRncees emo Çarş. Haz. 17, 2009 5:58 am

...yorumLarınzı ßékLiorum
pRncees emo
pRncees emo
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 90 Yaş : 29 Nerden : Hrßi bn nérdéiimm XxD Kayıt tarihi : 24/05/09

Konu aşk  oLuncaa ßnden soruLur bnm hiKAYéM Empty Geri: Konu aşk oLuncaa ßnden soruLur bnm hiKAYéM

Mesaj tarafından FéNérkoliq Ptsi Haz. 22, 2009 11:13 am

ayy canım yha xS çok kötü bişi yha xS
FéNérkoliq
FéNérkoliq
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 1534 Nerden : ßabasının ewinden xD Kayıt tarihi : 18/06/09

Mesaj tarafından LanédLyh ÊmoJuqh Perş. Ağus. 13, 2009 4:23 am

uu..çoq qödü olmush yaws..üsüldm flla..yha bhn bu tür hikayeleri çoq duyuorum ama phn yaşamadm çhq şqR* ole bşee yaşamaqda istemem..=/ paylastqn içhn saol b*danem..=))
LanédLyh ÊmoJuqh
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 273 Yaş : 31 Nerden : anqara'm Kayıt tarihi : 04/08/09

Mesaj tarafından BuquRtLenLY*ReCeL Çarş. Ağus. 26, 2009 5:59 am

bende bu olay gibi bişi yaşamıştım .. gözlerini benden alamazken o başkasına gitti teklif etti çok zor biş durum .. anlıorm sni acacacacac
BuquRtLenLY*ReCeL
BuquRtLenLY*ReCeL
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 179 Yaş : 29 Nerden : NereYe Yaa dMi xD Kayıt tarihi : 14/08/09

Mesaj tarafından FaLLenDewiL-anqeL C.tesi Ocak 09, 2010 11:14 pm

qercekten qötü oLmus...
FaLLenDewiL-anqeL
FaLLenDewiL-anqeL
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 317 Yaş : 31 Nerden : Joe^mn qaLßnden ♥ Kayıt tarihi : 02/08/09

http://www.josephjonas.azbuzcom

- Similar topics