Rock'N Roll | Rock Kültürü | Rock & Metal Müzik Hakkında Herşey..
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßüyüqßabamın ßaşına qéLén qérçek Vé Ürkütücü 0LayLar.

4 posters

ßüyüqßabamın ßaşına qéLén qérçek Vé Ürkütücü 0LayLar. Empty ßüyüqßabamın ßaşına qéLén qérçek Vé Ürkütücü 0LayLar.

Mesaj tarafından Lucifer's.FaLL ☼ Cuma Haz. 19, 2009 5:39 am

İnanmayabiLirsiniz ama Hepsi qerçek oLayLar..

1.0Lay: Çok Eskiden Annemin ßüyük ßabası Çakrazda muhtarmış.Çakrazda bir dedikodu yayılmış.Güya ßir Kadın Çocuğunu Evine Gömmüş.ßüyükbabam bunu araştırmış evin önündeki bahçeyi Kazdırmış.Gerçektende ßir ßebek ÖLüsü Çıkmış.Kadına Neden Yaptın Diye SoruLduğunda Cevabı " Öz abim bana tecavüz etmişti..ßeni Tehdit Etmişti...Eğer ßunu Yapmasaydım ßen hayaTımdan 0Lucaktım.! " 0Lmuş.

2.0Lay: .ßirqün Annmn ßyqbabası konakLarında yaLnız uyurken Kapı çaLmış. Kapıyı Açtığında Önceden Yardım Ettiği çok sevdiği 15-16 yaşLarında Semih Adında ßir çocuk . 0zamanLarda orda bir koy warmış kimsenin oLmadığı.ßüyüqßabamı 0raya çağırmş.Tabi 0da uyku sersemi çocuğada qüveniyor nedenini sormadan tamam diyip yola koyulmuşlar.Annmn ßüyüqbabasıda dinine bağLı bir insan.Nedense ßirden Semihin ayakLarına bakmış ve ters oLduğunu qörünce direk bildiği tüm sureleri okumuş ve semih ordan kaybolmuş.Ertesi qün Semihe sormuş sen beni almaya qeldinmi die . aLdıqı cevap tbikide " hayır " oLmuş.

Düşünseinize 2.oLayın sizin başınıza qeLdiğini..
Lucifer's.FaLL ☼
Lucifer's.FaLL ☼
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 3534 Yaş : 31 Nerden : akLıma qeLirdiki.. Kayıt tarihi : 08/02/09

ßüyüqßabamın ßaşına qéLén qérçek Vé Ürkütücü 0LayLar. Empty Geri: ßüyüqßabamın ßaşına qéLén qérçek Vé Ürkütücü 0LayLar.

Mesaj tarafından S£k£RPaR£ Cuma Haz. 19, 2009 11:24 am

Allah korusun 3 harfli onlar :S
S£k£RPaR£
S£k£RPaR£
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 17 Yaş : 33 Nerden : çorum Kayıt tarihi : 16/06/09

ßüyüqßabamın ßaşına qéLén qérçek Vé Ürkütücü 0LayLar. Empty Geri: ßüyüqßabamın ßaşına qéLén qérçek Vé Ürkütücü 0LayLar.

Mesaj tarafından Lucifer's.FaLL ☼ Cuma Haz. 19, 2009 11:41 am

€vt cnm yha xS ßn oLsm çktn bayLmşdm 0rda xS
Lucifer's.FaLL ☼
Lucifer's.FaLL ☼
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 3534 Yaş : 31 Nerden : akLıma qeLirdiki.. Kayıt tarihi : 08/02/09

Mesaj tarafından S£k£RPaR£ Cuma Haz. 19, 2009 12:03 pm

bn kalpten giderdm şimdi bile turtm :D
S£k£RPaR£
S£k£RPaR£
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 17 Yaş : 33 Nerden : çorum Kayıt tarihi : 16/06/09

Mesaj tarafından oRJiN_eMo Cuma Haz. 19, 2009 12:20 pm

tırstım :D cHoq qotu bisi yaa beNde kuccukken oLe oLmusdum ters ayakLı bir adam gormustum korkunctu cok kotu bi olaydı
oRJiN_eMo
oRJiN_eMo
Üyeler
Üyeler

Erkek Mesaj Sayısı : 36 Yaş : 32 Nerden : Mersin Kayıt tarihi : 06/04/09

http://DjBaRaN_Rock@hotmail.com

Mesaj tarafından Lucifer's.FaLL ☼ Cuma Haz. 19, 2009 12:24 pm

wup.. xS sn nßmşTn qöRncé . ?
Lucifer's.FaLL ☼
Lucifer's.FaLL ☼
Üyeler
Üyeler

Mesaj tarafından oRJiN_eMo Cuma Haz. 19, 2009 12:31 pm

konuyu oku
oRJiN_eMo
oRJiN_eMo
Üyeler
Üyeler

Erkek Mesaj Sayısı : 36 Yaş : 32 Nerden : Mersin Kayıt tarihi : 06/04/09

http://DjBaRaN_Rock@hotmail.com

Mesaj tarafından Lucifer's.FaLL ☼ Paz Haz. 21, 2009 1:12 pm

Dmm . xD
Lucifer's.FaLL ☼
Lucifer's.FaLL ☼
Üyeler
Üyeler

Mesaj tarafından FéNérkoliq Ptsi Haz. 22, 2009 3:15 am

ayh çok kötü bi 0Lay yaff xS Allah^tan byq babaNa bişiciq 0Lmamış canım...
FéNérkoliq
FéNérkoliq
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 1534 Nerden : ßabasının ewinden xD Kayıt tarihi : 18/06/09

Mesaj tarafından Lucifer's.FaLL ☼ Salı Haz. 23, 2009 12:03 am

ßncéDé yha Düşnsné ayaqLarını qörmeip oraYa qiddiini x((
Lucifer's.FaLL ☼
Lucifer's.FaLL ☼
Üyeler
Üyeler

- Similar topics