Rock'N Roll | Rock Kültürü | Rock & Metal Müzik Hakkında Herşey..
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

keNdi basımdan gecen 1 oLay coK kotuydu

2 posters

keNdi basımdan gecen 1 oLay coK kotuydu Empty keNdi basımdan gecen 1 oLay coK kotuydu

Mesaj tarafından oRJiN_eMo Cuma Haz. 19, 2009 12:30 pm

Bundan 12 sene onceydi 5 - 6 yaslarındaydım adana / kozan'da annannem'de kalıyordum o zamanlar kucuktuk aksamdı ve dayım geldi bana dedi bize gidelim dedi yengen sana pasta yaptı anannemde namazlı'dır. dayımın ayagını ters gordumus ben hic farketmedim bildiği süreleri okumaya baslamıs annannem yanıma bir baktıgımda kimse yoktu yanımda o gun sabaha kadar hayal gordum odadayım annenem var yanımda Anlattıklarına gore 'Odaya biri girdiginde Öcüüü Geldi diye bağırıyormusum ve beni hastaneye goturmusler sakinlestirici vurmuslar 2 - 3 gun sonra hastaneden cıktım' ve o gunden belli aksamları hep krize girerim tıkırtıdan sesten korkarım ve o gun aklıma gelir. aslında gercek bi hastalık oldu bende aksamları hep kalkıyor gibi oluyorum basımı kaldırıyorum basım donmeye baslıyor geri bayılıyorum anne anne diye bağırıyorum duyan yok sesimi geri bayılıyorum ve uyuyorum acacacacac
oRJiN_eMo
oRJiN_eMo
Üyeler
Üyeler

Erkek Mesaj Sayısı : 36 Yaş : 32 Nerden : Mersin Kayıt tarihi : 06/04/09

http://DjBaRaN_Rock@hotmail.com

keNdi basımdan gecen 1 oLay coK kotuydu Empty Geri: keNdi basımdan gecen 1 oLay coK kotuydu

Mesaj tarafından Lucifer's.FaLL ☼ Paz Haz. 21, 2009 1:16 pm

Uf.. x( ßsıma ßLé ßsi qLsé qaLptn qiDerdm hrLde . böö düşnmeq bLé isTmyrm. bu drmDa sna anCa q.oLsn dnLbLr cnm xS
Lucifer's.FaLL ☼
Lucifer's.FaLL ☼
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 3534 Yaş : 31 Nerden : akLıma qeLirdiki.. Kayıt tarihi : 08/02/09

keNdi basımdan gecen 1 oLay coK kotuydu Empty Geri: keNdi basımdan gecen 1 oLay coK kotuydu

Mesaj tarafından oRJiN_eMo Ptsi Haz. 22, 2009 1:24 am

saqoL cnmm
oRJiN_eMo
oRJiN_eMo
Üyeler
Üyeler

Erkek Mesaj Sayısı : 36 Yaş : 32 Nerden : Mersin Kayıt tarihi : 06/04/09

http://DjBaRaN_Rock@hotmail.com

- Similar topics