Rock'N Roll | Rock Kültürü | Rock & Metal Müzik Hakkında Herşey..
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßéndé seni Sevdim, sevdikLerim qibi sende öLme die ßen öLdüm..Küçüğüm..Küçüğüm..

5 posters

ßéndé seni Sevdim, sevdikLerim qibi sende öLme die ßen öLdüm..Küçüğüm..Küçüğüm.. Empty ßéndé seni Sevdim, sevdikLerim qibi sende öLme die ßen öLdüm..Küçüğüm..Küçüğüm..

Mesaj tarafından Lucifer's.FaLL ☼ Perş. Tem. 02, 2009 5:04 pm

>>>>KÜÇÜĞÜM<<<<

Aynı sokakta oturuyorduk, her gün bir erkek çocuğu ile geliyordu eve.
Adı Esrarengiz di, her kez onun hakkında farklı şeyler söylerdi, fakat kimse gerçeği bilmezdi.
Dalgalı saçları vardı, yeşil gözlü, kumraldı. Mahallenin erkekleri hayrandı ona, bense nefret ederdim. Hiç kimseyle konuşmaz sadece gelir geçerdim.
Bir gün onunla yolda karşılaştık, çok güzel bir yüzü vardı, bana gülümsedi şaşırdım ama yinede onu sevmiyordum, fakat o çok farklıydı. Gece boyunca lambası yanardı. Uyumak yerine onun evini seyrediyordum. Onu sevmediğim halde her şeyiyle ilgileniyordum. Yavaş, yavaş onu gözlemeye başladım. O an anladım ki hep kendimi kandırmışım.
Ona karşı hissettiğim şey sevgiymiş aslında. Artık o evine gelmeden uyuyamıyordum. Yanına gelen erkek çocuklarını kıskanırdım, herkez onun kötü olduğunu söyleyince hep onu savundum. Onunla karşılaşmak için hep kapıda dururdum. Onu yine yolda gördüm. Bana göz kırptı, yanımdan geçerken onu çağırdım! Acelem var küçüğüm! Dedi.
Bana aramızdaki yaş farkını hatırlatmıştı. Eve gidince sabaha kadar ağlamıştım.
Karar verdim ona aşkımı ilan edecektim. Onu gözledim, bir gün onu gelirken gördüm. Peşine düştüm. O evine girdi, biraz bekleyip kapıyı çaldım, açtı.
Ne var küçüğüm dedi !!!
Seni seviyorum dedim. Gülümsedi
Eee dedi
Ne eee’ si dedim konuşmadı.
Koşarak dışarı çıktım. Bir ay boyunca evden çıkamadım.
Bir gün arkadaşlarla konuşurken, ambulans geldi onun evine girdi,
Sedyeyle onu dışarı çıkardılar, önümüzden geçerken bana yüzünü dönerek bende seni küçüğüm dedi.
Ve gözlerini yumdu. Kıpkırmızı olmuştum ve her kez bana bakıyordu, ağlayarak koşmaya başladım. Akşama kadar sokakta gezdim. Gözyaşlarım durmadan akıyordu. Sonra eve geldim. Annemler ondan bahsediyordu. Sevdiği bir çocuk varmış. Ailesi evlenmesine izin vermeyince çocuk evden kaçmış, sokak serserileri onu öldürmüş. Eve getirdiği erkekler evi olmayan, küçük, fakir erkek çocuklarıymış. Kimi sevdiyse ölmüş. Çok sevip acı çekmiş. İntihar edip hastaneyi aramış. Polisler evin duvarında küçüğüm yazısını bulmuş.
Küçüğüm sende ölme yazıyormuş.
Bende seni sevdim, sevdiklerim gibi sende ölme diye ben öldüm
Küçüğüm, küçüğüm…
Lucifer's.FaLL ☼
Lucifer's.FaLL ☼
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 3534 Yaş : 31 Nerden : akLıma qeLirdiki.. Kayıt tarihi : 08/02/09

ßéndé seni Sevdim, sevdikLerim qibi sende öLme die ßen öLdüm..Küçüğüm..Küçüğüm.. Empty Geri: ßéndé seni Sevdim, sevdikLerim qibi sende öLme die ßen öLdüm..Küçüğüm..Küçüğüm..

Mesaj tarafından FéNérkoliq Salı Tem. 14, 2009 3:17 am

biliorum bunu.
ama yinede p.için çok saoL cnm=)
FéNérkoliq
FéNérkoliq
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 1534 Nerden : ßabasının ewinden xD Kayıt tarihi : 18/06/09

ßéndé seni Sevdim, sevdikLerim qibi sende öLme die ßen öLdüm..Küçüğüm..Küçüğüm.. Empty Geri: ßéndé seni Sevdim, sevdikLerim qibi sende öLme die ßen öLdüm..Küçüğüm..Küçüğüm..

Mesaj tarafından Lucifer's.FaLL ☼ Salı Tem. 14, 2009 8:16 am

önmLi diiL cnm (:
Lucifer's.FaLL ☼
Lucifer's.FaLL ☼
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 3534 Yaş : 31 Nerden : akLıma qeLirdiki.. Kayıt tarihi : 08/02/09

Mesaj tarafından FaLLenDewiL-anqeL C.tesi Ocak 09, 2010 11:34 pm

saoL BaLımm :)
FaLLenDewiL-anqeL
FaLLenDewiL-anqeL
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 317 Yaş : 31 Nerden : Joe^mn qaLßnden ♥ Kayıt tarihi : 02/08/09

http://www.josephjonas.azbuzcom

Mesaj tarafından Lucifer's.FaLL ☼ Paz Ocak 10, 2010 1:00 pm

önmsz haaD'm :D
Lucifer's.FaLL ☼
Lucifer's.FaLL ☼
Üyeler
Üyeler

Mesaj tarafından méLodyy_céLL Paz Ocak 24, 2010 7:21 am

teşekkürler :)
méLodyy_céLL
méLodyy_céLL
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 123 Yaş : 30 Nerden : eskisehirrr Kayıt tarihi : 22/01/10

Mesaj tarafından Lucifer's.FaLL ☼ Salı Ocak 26, 2010 4:28 am

önmsz:)
Lucifer's.FaLL ☼
Lucifer's.FaLL ☼
Üyeler
Üyeler

Mesaj tarafından PhisLiqC_qıS Salı Mayıs 11, 2010 2:29 am

biLiodumm bunuu çook güzeL payLşm içn saoL ttLm (,
PhisLiqC_qıS
PhisLiqC_qıS
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 235 Nerden : ßuRsaaa..(: Kayıt tarihi : 23/04/09

Mesaj tarafından Lucifer's.FaLL ☼ Salı Mayıs 18, 2010 2:45 pm

Rca yvrm/:
Lucifer's.FaLL ☼
Lucifer's.FaLL ☼
Üyeler
Üyeler

- Similar topics