Rock'N Roll | Rock Kültürü | Rock & Metal Müzik Hakkında Herşey..
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MSN calmada kullanılan mantıklı bi sosyal mühendislik

MSN calmada kullanılan mantıklı bi sosyal mühendislik Empty MSN calmada kullanılan mantıklı bi sosyal mühendislik

Mesaj tarafından hakan'S Perş. Tem. 30, 2009 5:53 am

arkadaslar bu yontemı bızzat ben kullandım uzun suredır de kullanıyorum calmaya calıstıqım 100 msn den belkı de sadece 10 u basarısızlıkla bıtıı yanı %90 basarılı bı yontem ama tabıkı sızın sosyal muhendıslıqınıse qalmıs qerısı. phen hemen anlatayım:

hemen 1 adet kıs nıcklı msn acıyoruz barby_girl__83 qibi
daha sonra bi sohbet sitesine kıs nıckı ıle qiriorus sohbetci.com qibi
zaten sızın burada yapmanız qereqen beklemek saplar dusecekdır hemde ıstemedıgınız kadar
buradan kendınıze bı kurban secın ve konusmaya baslayın
konusma ılerledıkce karsıdakı konuyu degıstırıp cınsel ıcerıklı seyler konusmak ısteyecek buna ızın verın
sohbet koyulastıktan sonra o sızden %100 msn ısdeyecek aldıgınız kıs msn nını verın
msn de sohbete basladıkdan sora konu daha derınlesecek bırakın derınlessın :) (qulu seven dıqenıne qatlanır)
bı sure sora hıç bi şey yasmayın (o orada cıldıracak)
5 dak bekledıkden sora (yhaa ama bi sorunum var) qibisinden bi sey soleyın
sorunun ne oldugunu sorunca maillerinizi okuyamadıgınızı soleyın
cok onemlı bı mail beqledıqınızı acmanıs qereqdını soleyın
ve daha sora ondan yardım ısteyın
işte burada baslıyorussss :))
''yha canım mailimi acmam lasım bu konuda bana yardım edermısın ''
-tabiki ama nasıl ?
''ban mailimi sana yonlendırecem o zaman sana bı mail gelir o maildekı en ustte olan altı cızılı mavı lınkı kopyalayıp buradan bana yolla''
-oqe tmm

simdi hotmail.com a gırın onun msn adresını yazın ve parolamı unuddum diin
parola sıfırlama seceneklerınden e-posta yolla secenegını secın ve o kısıye e-posta gıtsın

evet sımdı ona beklenen mail qeldı ii bi sosyal muhendıssenız ona gelen parola sıfırlama lınkını sıze hıc tereddut etmeden yollar. sizin yapmanız gereken o lınke tıklayıp parolayı sıfırlamak :)) sorada dıger bılgılerı degıstırırsınız

hadee qolay qelee ;))
hakan'S
Banned
Banned

Erkek Mesaj Sayısı : 366 Yaş : 34 Nerden : 83 sheytan ücqeni Kayıt tarihi : 19/07/09

- Similar topics