Rock'N Roll | Rock Kültürü | Rock & Metal Müzik Hakkında Herşey..
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Varg Vikernes çoktan tahliye olmuş!

Varg Vikernes çoktan tahliye olmuş! Empty Varg Vikernes çoktan tahliye olmuş!

Mesaj tarafından Maiotik Cuma Ağus. 07, 2009 12:47 am

Mayhem üyesi Euronymous`u defalarca bıçaklayarak öldüren ve 1993`te 21 yıllık hapis hayatına başlayan Burzum`un yaratıcısı Varg Vikernes 2009 Mayıs ayı itibari ile serbest bırakılmıştır.Euronymous’u öldürmesi ile ilgili «Onu öldürdüğüm için kendimi hiç de kötü hissetmemiştim. Eğer onu canlı bıraksaydım hayatım üzerine yeni bir girişimde bulunmasına izin vermiş olurdum.» açıklaması yapan Varg Vikernes, 2003 yılında hapishaneden kaçma girişiminde bulundu fakat bu başarısızlıkla sonuçlandı. Çaldığı arabayla kaçarken polislere yakalandı. Yakalandığı zaman yanında bir AG3 ve 700 tane mermi bulundu. Sorgulamalarda suç ortaklarının ismini hiç bir zaman vermedi.

- 1 kişi öldürmek - 3 kilise yakmak - Evinde yüksek miktarda (150 kg) patlayıcı (dinamit) bulundurmak suçundan hüküm giymişken:

- Hapishaneden kaçma girişiminde bulunmak - otomobıl hırsızlığı - Yasa dışı silah taşımak suçları da eklendi ve hapis cezası 14 ay daha artırıldı.

16 yıldır hapishanede bulunan Varg Vikernes (Kont) 2009 mayıs ayında şartlı tahliye edilmiştir.
Maiotik
Üyeler
Üyeler

Erkek Mesaj Sayısı : 174 Kayıt tarihi : 19/07/09

- Similar topics