Rock'N Roll | Rock Kültürü | Rock & Metal Müzik Hakkında Herşey..
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maç spikerlerden hafızalarda kalan komik alıntılar :)))

2 posters

Maç spikerlerden hafızalarda kalan komik alıntılar :))) Empty Maç spikerlerden hafızalarda kalan komik alıntılar :)))

Mesaj tarafından k4nd3 C.tesi Eyl. 05, 2009 2:01 am

İngiltere-Türkiye / Abidin Aydogdu
Yenilen 8. gol sonrasi: -Vay anasini sayin seyirciler, bir gol daha yedik!

Bir Beşiktaş maçı / Ümit Aktan
Amokachi malvarligini içine soktu. (Amokachi altın zincirini formasının içine sokuyor.)

Galatasaray-Real Madrid / Ümit Aktan:
-Mac 2-0'dan 3-2'ye döndükten sonra Hagi yine yokluyor kaleyi. Ümit, Hasan ve Jardel'den sonra Casillas'a bir ampul de ben takacağim diyor.

İlker Yasin:
Sevgili seyirciler, Bursaspor'un 5 maçta 2 mağlubiyet ve 3 yenilgisi bulunuyor.

Galatasaray-Monaco / Orhan Ayhan:
- Prekazi geliyooooor vuruyoooooor ohhhhhaa be Prekazi bu ne beee!

Ercan Taner:
-Sert bir şut ama orda bir eldiven, eldivenin içinde bir el, o el kimin eli mondragoonunnn eliiiii

Galatasaray-Vllaznia / İlker Yasin:
-Ah Arif... Orda döndün mü vuracaksın taaak... Ümit Karan, boyu 1.81 olmasına rağmen taymingi iyi, iyi vuruşuyor toplarla...

Besiktaş-Fenerbahçe / Can Bartu:
-Walsh ikinci yarı çok etkisiz, kendisini oyunda hiç göremiyorum...
(Walsh devre arasında oyundan çıkmıştır)

Danimarka-Fransa
Abidin Aydogdu:
-Evet Zidan'dan fantastik hareketler...(Zidane koşarken topa basıp düşmüştür)

Ukrayna-Türkiye
Ümit Aktan:
-Evet sayın seyirciler hakem ukraynalı oyuncuyu maçtan sonra evlat edinecekmiş gibi davranıyor.

Galatasaray-Juventus / Ümit Aktan:
-Yapma be Nielsen yapma! Sen hakemsen bende boğaz köprüsünü yapan mühendisim!!" Yürü bee...

Ukrayna-Türkiye
Ümit Aktan:
Ukrayna oyuncu değiştiriyor. Husin girdi oyuna. Top onda..Karşısında Hüseyin var. Bizimkisi daha Hüseyin tabi."

Fenerbahçe-Bursaspor
Ümit Aktan:
- O topu gol yapmak için hiçbir şey yapmaya gerek yok. Orada ağaç olsa, gelip top çarpsa gol olur.
- Dedeler yarışında derece alamamış bir dede bile tekerlekli sandalyeyle o golü atardı

Rangers-Fenerbahçe
Ziya Şengül:
-Bu... Bu... Bu gol katliami başka bir şey değil...

Ercan Taner :
Hakan vurursa gol olur, vuruyoooor, aut

Manchester United - Galatasaray
Ümit Aktan:
Bir Fransız Bir Alman'dan, Bir Türk Ve Bir Ingiliz Takımlarının Maçında özür Diliyor. (manchester United-galatasaray Maçında Cantona Stumpf'a Yaptığı Faulden Sonra özür Dilerken)

Belçika - Türkiye
Ilker Yasin:
Evet Sayın Seyirciler, Elin Zencisi, Elin Arabı Hat-trick Yapıyor Bizim Hakan'ımız, Bizim Oktay'ımız Uyuyor.

Ilker Yasin:
Maçın Bitmesine 20 Dakika Kalmasına 10 Dakika Var. Artık Karşılaşmanın Son Anları... Heyecan Dorukta... Bayraklarınız Hazır Mı? Arabalarınız Kapıda Mı?

Galatasaray - Juventus
Ümit Aktan: Yapma Be Nielsen Yapma! Sen Hakemsen, Ben De Boğaz Köprüsü'nü Yapan Mühendisim!

Orhan Ayhan:
Kosecki , Kosecki, Kosecki, Kosecki Topu Sürüyor, Kosecki Bir çalım, Kosecki Kosecki Bir çalım Daha, Kosecki Ceza Alanına Yöneliyor, Kosecki Kosecki Rakibini Yatırdı. Kosecki Gole Gidiyor, Kosecki Kosecki şuuuut Ve Gooooooooooool!!! Hayvansın Koseckiiii!!!

Beşiktaş - Antalya
Orhan Ayhan:
Evet Orda Bir Faul Var Galiba Sevgili Dinleyenler... şu Anda Tam Olarak Göremiyorum. Yani Sevgili Dinleyenler, Bize De Bu Statlarda Anlatım Için O Kadar Kötü Yerler Veriyorlar Ki, Kıyıda Köşede... Biz De Burada Görevimizi Yapıyoruz. Mesela şu Anda Karşımda Oldukça Heybetli Bir Bayan Var, Yani Sahayı Tam Olarak Görmem Mümkün Değil...

Galatasaray - İstanbulspor
Orhan Ayhan:
Tafferel Degajı Yaptı şöööle Uzunca Bir Vuruş. Bu Bana Eski Maçları Hatırlattı, Böyle Topu Havalara Dikmek Bayağı önemliydi... Tabi O Zamanlar Böyle çim Sahalar Yoktu, Sahalar çamur Deryasına Dönerdi... Bu Arada Saffet Ve Gol. (galatasaray - Istanbulspor Maçı)

Kemal Dinçer: Fransızların Bir Atasözü Vardır: "sen çalışırsan Allah Da Sana Yardım Eder" Derler. şimdi Fenerbahçe çalışıyor. şans Da Onlara Yardım Ediyor.
Turgay şeren: Iyi De Anelka Sonradan Müslüman Oldu. Bakalım Allah Ona Da Yardım Edecek Mi?
Kemal Dinçer: Eder Abi, Niye Etmesin?
Turgay şeren: Bence De Etmesi Lazım. Etmelidir. Eder De Zaten...

Ahmet çakar: '
'Ağzınla Kuş Tutsan... Ne Kuşu?! Ejderha Tutsan Bunlara Yaranamazsınız..."

Galatasaray - Manchester United
Ümit Aktan :
Bütün Maykıllar gelse kurtaramazdı o golü
ammma bizim arif de öyle vuruyor ki köşedeki örümceği alıyor )))))))))))))))))

Ümit Aktan:
Karlı Bir Gün
Sahadaki Karların Tamamı Temizlenememiş, Buradan Bakıldığında Saha Yoğurtlu ıspanak Gibi Görünüyor.

ümit Aktan: O Topu Gol Yapmak Için Hiçbir şey Yapmaya Gerek Yok. Orada Ağaç Olsa, Gelip Top çarpsa Gol Olur. Dedeler Yarışında Derece Alamamış Bir Dede Bile Tekerlekli Sandalyeyle O Golü Atardı. (kasım 2002 Fenerbahçe-bursaspor Maçını Radyo D'den Anlatan Ve Washington'un Kaçırdığı Her Gol Sonrası Sinirlenen ümit Aktan)

Ukrayna - Türkiye
Ümit Aktan:
Evet Sayın Seyirciler, Hakem Ukraynalı Oyuncuyu Maçtan Sonra Evlat Edinecekmiş Gibi Davranıyor.

Sion - Galatasaray
ümit Aktan:
Fc Sion'un Adı Bugünden Sonra Depre-sion Olacak Sayın Seyirciler. (fc Sion - Galatasaray şampiyonlar Ligi ön Eleme Maçı Sonu)

ABD 1994 Almanya - Bulgaristan çeyrek Final Maçı
ümit Aktan:
Evet Golü Atan Futbolcu Letchkov... Evet, Notlarıma Bakıyorum Letchkov Almanya'nın Hamburger Takımında Top Koşturuyor... Evet, Yanlış Mı Baktım Notlarıma Diye Bir Daha Bakıyorum... Evet, Gerçekten Hamburger Takımında Oynuyor...

ümit Aktan:
Yanlış Karar Veren Hakemi Seyirciler Protesto Eder: "bu Dünyadaki En Yalnız Insanlar Hakemlerdir Sevgili Seyirciler, Bu Dünyanın Her Yerinde Böyledir."

Gürcistan - Türkiye
ümit Aktan:
- Kaşınıyoruz, Adeta Kaybetmek Için Oynuyoruz.
- Para Versek Yapmazlar Bunu, çizgiden Kendi Ayağıyla çıkardı. (gürcistan'ın Ilk Yarıda Kaçırdığı Net Pozisyondan Sonra)
- Bu Hakemin Lisansını Carrrttt Diye Yırtıp Atmak Lazım. (türkiye'nin Iptal Edilen Golünden Sonra)
- Allah Kahretsinden Başka Diyecek Sözüm Yok. (hakem Için...)
- Sayın şenes Erzik Siz Ne Iş Yaparsınız. (şenes Erzik'in De Maçı Izlediğini Söyledikten Sonra)
- Gürcistan Maçı Kazanırsa Hakemi Sırtına Alıp Ispanya'ya Kadar Götürmesi Gerekiyor.
- Ot Seçiyor, 'buranın çimleri Daha Iyi' Dedi" (kaleci Atışını Yapmak Istemeyen Kaleci Için...)
- Haydi Kahveci, Söyle Kahveyi Bitir Maçı (nihat Frikik Kulanırken...)
- Hakem Bitirme Düdüğünü çaldı, Hakem Hem çaldı, Hem Oynadı Bu Akşam...

Galatasaray - Liverpool
Sabri Ugan :
Kalecinin o şutu kurtarması futbol adına cinayet olurdu

Ümit Aktan:
“Arif o topa taksi tutsa yetişemez”

Ümit Aktan:
"Van Basten şuuttt! iğğrreennçç bir şuuuuttt. Siz pijamalarınızla kalkıp gelseniz daha iyisini atardınız sayın seyirciler!"

Ümit Aktan:
“Attığı 'şık' bi çalımdan sonra Hagi'nin Grasshopers defans oyuncusunun bağırsaklarını düğümledi.”

Ümit Aktan:
Grasshopers - Galatasaray maçı;
Gollerimizi hagi ile arif attı sayın seyirciler. Bu tablo bana büyük Türk bestecisi Hacı Arif Bey'i hatırlatıyor nedense.

Yıl 1993. Manchester United - Galatasaray maç
Ümit Aktan:
“Arif 40 sefer denese bir daha atamayacağı bir şekilde topu 90'a gönderiyor. Düüünyanın en iyi kalecisi bu... Şımaykıl, ammma bizim arif de öyle vuruyor ki köşedeki örümceği alıyor. Muhhteşem bir gol. Şimdii maç yeniden başlıyor. Bu kez 20 dakikada üç gol, dört gol yok. Galatasaray direniceeek. Yürek yüreğe demiştim, işte bir şut bir gol. Şımaykıl deyil, bütün maykıllar gelse o golü ordan alamazdı. Durum iki biiiiiiiirrr."

Ümit Aktan:
Manchester United-Galatasarau maçının bitişini Ümit Aktan'dan dinliyoruz:
Bu 90 dakikada üç sıfırlık bir Mançester galibiyetini bile az gören seyirciye karşı, üç ikilik bir Galatasaray galibiyetinin sevincini yaşarken, maçı üç üç bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Ümit Aktan:
Meşhur Manchester-Galatasaray maçı, daha maçın başları Manchester Unıted 2-0 önde;
''Tabii sayın seyirciler İngiltere futbolun anavatanı, futbol da daima bize karşı ezici üstünlükleri var, hatırlarsınız milli maçta 8-0 yenmişlerdi, galiba bu maçta öyle...'' Demeye kalmıyor, Arif'in golü geliyor. Ümit abimiz bağırıyor; ''Biliyordum, biliyordum aslanlar pes etmez, bu işin peşini bırakmaz!''

Fenerbahce - Bükreş maçı
Ümit Aktan:
Yüz yılın son ay tutulması ve Romanya tutulmanın en net göründüğü yerdi. Bu yüzden Romanya televizyonu maçta buldukları bir boşluk sırasında ay tutulmasını gösterdi.

"Bu arada Romenler mehtabı gösteriyorlar, şunları boğaza götürmek mehtabın en güzelini seyrettirmek lazım.”

Ümit Aktan:
"Eğer bu da faulse, bende bu maçı İngilizce anlatırım sayın seyirciler"

Şampiyonlar ligi çeyrek final Galatasaray-Real Madrid radyodan
Ümit Aktan:
Maç 2-0'dan 3-2'ye döndükten sonra “Hagi yine yokluyor kaleyi. Ümit, Hasan ve Jardel'den sonra casillas'a bir ampul de ben takacağım diyor. İspanyada da varız Real Madrid. Madrid’de de varız, orda da takarız.

Sion-Galatasaray maçında kırmızı kartla atılan Sionlu oyuncuyu arif sanan Ümit Aktan;
Ümit Aktan:
"Eyvah, eyvah...on kişi kaldık...Yapma arif....Çok gereksiz bir kart bu..." dedikten sonra bi 10 dakka kadar maç anlatmaya devam ettikten sonra, şaşkınlıkla;

Ümit Aktan:
"Galatasarayı sayıyorum sayıyorum 11 kişi çıkıyo Allah Allah" der...

(aLıntı..)
k4nd3
k4nd3
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 13 Yaş : 31 Nerden : izmiЯ.. Kayıt tarihi : 04/09/09

Maç spikerlerden hafızalarda kalan komik alıntılar :))) Empty Geri: Maç spikerlerden hafızalarda kalan komik alıntılar :)))

Mesaj tarafından ^^DarKneSs_w0Ld^^ Cuma Mart 05, 2010 1:05 am

İlker Yasin:
Sevgili seyirciler, Bursaspor'un 5 maçta 2 mağlubiyet ve 3 yenilgisi bulunuyor.

buna koptum ya xD
^^DarKneSs_w0Ld^^
^^DarKneSs_w0Ld^^
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj Sayısı : 111 Yaş : 29 Nerden : biLinmeYen caq'daN :D Kayıt tarihi : 10/02/10

- Similar topics