Rock'N Roll | Rock Kültürü | Rock & Metal Müzik Hakkında Herşey..
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelebeğin renkli düş'ü ~

2 posters

Kelebeğin renkli düş'ü ~ Empty Kelebeğin renkli düş'ü ~

Mesaj tarafından méLtéMm C.tesi Eyl. 05, 2009 6:52 am

Zaman noktalanmak için erkendi daha. Güneş var...Gökyüzü parlaktı. Gece uzak...Gözlerin gülüyordu. Biz'e inanmış ve umutluydun. Yaşam seni önsöze yazmış ; başrolü sana vermişti. Şanslıydın !
Öte yandan... Kırgınlıklar, kızgınlıklar aslında önemsiz ayrıntılar. Büyütülmüş sorunlar ve geriye kırılmış, incinmiş "sen"...
Gidilmiş , sonu görülmüş yada önceden tahmin edilmiş yollar... Kısaltılmış tek satırlık bakışlar. Nicedir yaklaşmamışlardı göz bebeklerime. İyi oldu geldiğin ! //

Özlemişim kokunu. Dostça , aşkça varlığımızı...
İçimin öfkesi vurmuş sayfalara. Neye kime olduğunu bilmeksizin kendimden büyük kelimeler kusmak istiyorum sağa sola ! Kalemi kırarcasına cümleler... Kafamı karıştıran bir sevda... Ya da onu karıştıran "ben" ...

"Sonuna üç nokta koyduğum masalımız hiç devam etmeyecekti oysa ! "

Ve sen. Bir masal perisiydin. Umutlu, güçlü ve huzur(-lu) veren. Geceye düşen yıldızların en güzeliydin. Belki de olabildiğince uzaktık birbirimize. Ki sana aldığım son acı bile daha kanamamıştı ! Gelirsem yanına kanatmaktan korkuyorum "seni"
Kelebek kanatlarım yetmez bana inanç lazım güç lazım istek lazım... Sana uçmama inanç lazımsa sana kavuşmama en büyük inanca el açıyorum her anımda. Hayatın ortasında sana çırptığım her kanat geceye tüm rengini soluyor.Renkli kanatlar... Bir güne sığdırılmış dolu hayatlar kelebeği var edenler midir ?
Ya da nedir ki ! Çoğul yaşanmışlıklara bağlı tutan beni ? Özlüyorum o eski renkli kanatlarımı. İnancımı kaybetmişim sana uçmak için gücüm az biraz... Her gün yeni bir yok oluş...
Yok oluyorum. Özlüyorum eskiyi Yıldız Perim ! Seni.

Bizi...
méLtéMm
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 195 Nerden : £sq. Kayıt tarihi : 30/07/09

Kelebeğin renkli düş'ü ~ Empty Geri: Kelebeğin renkli düş'ü ~

Mesaj tarafından FaLLenDewiL-anqeL C.tesi Ocak 09, 2010 11:11 pm

qzL.. SaoL..
FaLLenDewiL-anqeL
FaLLenDewiL-anqeL
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 317 Yaş : 31 Nerden : Joe^mn qaLßnden ♥ Kayıt tarihi : 02/08/09

http://www.josephjonas.azbuzcom

- Similar topics