Rock'N Roll | Rock Kültürü | Rock & Metal Müzik Hakkında Herşey..
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoşçakaL.

HoşçakaL. Empty HoşçakaL.

Mesaj tarafından MisTaqE ! C.tesi Nis. 10, 2010 4:41 am

Çok uzun zaman oLdu seni düşünmeyeLi. Ya da düşündüğümü kendime itiraf etmeyeLi. Bugün bi anda cıktın karsıma içimden bişeyLer koptu. hissettim. Benim bir sevgiLim var eveT. MuhtemeLen seninde. . Yani artık birbirimize hayrımız kaLmadı. Ne dosT oLabLdik ne düşman. 'Biz' oLmayıda becerememiştik zaten. Kavgasız dövüşsüz birbirimizi kırmadan bitirdik herseyi erkenden . BeLkide yıpranmaktan korktuk. Ya da korktun mu demeLiydim. BeLkide aradığın ben değiLdim. Gec oLmadan farkettin.Kimsenin yaşatamadığı duyguları yaşattın kısacık zamanda bundan mıdır sana sadakatim .? Bundan mıdır içimde bukadar yer tutuşun. ? Sen 'Bitti' dedin ya bana 'bitti artık bundan sonra oLmaz' dedin ya ortada hiç bişey yokken. . asLında ozaman basLadın bende. AnLam veremedim gidişine. Kendimi sucLadım düşündüm,düşündüm buLamadım. Nerde hata yapmıştım. ? Senden baskası oLmıcak demiştin ya sahi tuttun mu sözünü .? Sende o gece - yıLbası gecesi- hatırLadın mı beni. Yüzüne bi güLümseme düştümü bnim ki gibi..BiLiyorum bundan sonra ne sen ne ben nede Biz oLucaz.Yok ettik birbirimizi. 0Lan aramızdaki sıcak dostLuğa oLdu. Keske hep öLe kaLsaydıkta mahrum eTmesydin senden beni.Artık önemim kaLmadı sende biLiyorum . Ama kaLbimdesin hayatıma kim girerse girsin beni güLümsetebiLen en qüzeL anımsın.HoşçakaL.

ALıntı değiL.
MisTaqE !
MisTaqE !
Üyeler
Üyeler

Kadın Mesaj Sayısı : 1116 Yaş : 30 Nerden : K0caeLi * Kayıt tarihi : 22/11/08

- Similar topics